Meble biurowe

 

Metalowe meble biurowe dostępne w naszej ofercie stanowią doskonałe wyposażenie dla nowoczesnego biura czy archiwum. Ich estetyczna linia, bogactwo kolorów i funkcjonalność pozwolą w profesjonalny sposób umeblować każde pomieszczenie. Ze względu na materiał, z którego są wykonane charakteryzują się dużą trwałością i niezawodnością, a ich gładka, łatwa powierzchnia zdecydowanie ułatwia zachowanie szaf w czystości.

Bezpieczne przechowywanie dokumentów

Trwałość mebli biurowych osiągnięta dzięki zastosowaniu zgrzewanej z wysokiej jakości blach stalowych konstrukcji. Dodatkowym atutem przydatnym podczas wyposażania pomieszczeń biurowych w szafy biurowe metalowe jest możliwość obciążania ich konstrukcji znacznymi ładunkami, co istotne jest wszędzie tam gdzie przechowywane są duże ilości ciężkich, papierowych dokumentów. W przypadku szaf metalowych warto także wspomnieć o zabezpieczeniu przed otwarciem takiej szafy. Metalowe drzwi w doskonały sposób zabezpieczają dokumenty przed dostępem niepowołanych do tego osób. Szafy te standardowo wyposażamy w zamki baskwilowe w systemie Master.

Kolejnym atutem oferowanych mebli metalowych jest ich bogata kolorystyka, umożliwiająca dopasowanie naszych produktów do każdego z pomieszczeń. Standardowo meble malowane są proszkowo w kolorze popielatym RAL 7035. ZA dopłatą (5%) możliwa jest zmiana kolorów na wybrany z dostepnej palety RAL

Bogata kolorystyka RAL

Standard + kolory dodatkowe
7035
PLUS
5015
5005
6011
6018
3020
1015
1001
7016
2003
7024

Zastosowane produkty

 
Metalowe szafy na dokumenty
Metalowe szafy na dokumenty
 
Szafy kartotekowe
Szafy kartotekowe
 
Szafki na mapy i rysunki
Szafki na mapy i rysunki
dodano do zapytania 0 produktów
Wyślij zapytanie