O nas

Jako PROMAG S.A. produkujemy meble metalowe do szatni, warsztatów, biur czy szkół od ponad 20 lat. Produkcja mebli metalowych to bardzo ważna gałęź naszej działalności, poświęcamy jej bardzo wiele uwagi i staramy się aby produkować Klientom produkty najwyższej jakości, o czym świadczą setki zadowolonych naszych Klientów oraz przyznany przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego naszym meblom metalowym tytuł „Najlepsze w Polsce”

O produkcji mebli metalowych PROMAG więcej informacji znajdziesz tutaj.

Sama produkcja mebli metalowych nie jest jednak jedyna gałęzią naszej działalności. PROMAG S.A. działa na polskim rynku wyposażenia magazynów i urządzeń transportu wewnętrznego od 1982 roku. Misją firmy jest kompleksowa obsługa Klientów w zakresie składowania i transportu towarów w nowoczesnych magazynach.

audyt logistyczny

profesjonalne doradztwo

bezpłatny projekt

dostawę i montaż

serwis

przeglądy okresowe

szkolenia w zakresie bezpiecznej eksploatacji

Jesteśmy blisko Klienta

Prawie na samym początku istnienia firmy zrodziła się idea, aby być jak najbliżej Klientów. W chwili obecnej sieć sprzedaży PROMAG S.A. to 10 Oddziałów w całej Polsce i Centrala w Poznaniu.

Jakość jest dla nas priorytetem

Jakość oferowanych produktów i usług ma dla firmy priorytetowe znaczenie. Od ponad 10 lat PROMAG S.A. pracuje w oparciu o System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001. Produkty, które firma oferuje swoim Klientom spełniają obowiązujące normy, posiadają wymagane certyfikaty i atesty, gdyż bezpieczeństwo i komfort pracy Klientów jest nadrzędnym celem firmy.

dodano do zapytania 0 produktów
Wyślij zapytanie