Wyposażenie szatni w centrum produkcyjnym kosmetyków NIVEA

Miejsce: Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. Z o.o. - NIVEA Poznań

Rozwiązanie: 604 szaf ubraniowych w wykonaniu specjalnym   

Korzyści:

  • wysoka higiena szatni
  • łatwe utrzymanie czystości
  • wymiary szafy dopasowane do wymagań klienta
  • atrakcyjny wygląd szatni
  • bezpieczeństwo rzeczy osobistych
  • 36- miesięczna gwarancja

 Beiersdorf Manufacturing Poznań jest wysoko- wyspecjalizowanym centrum produkcyjnych popularnych kosmetyków NIVEA, w którym pracuje około 4oo pracowników. Firma wykorzystuje najnowsze technologie, urządzenia i systemy produkcyjne. Dzięki temu fabryka jest w stanie zagwarantować swoim klientom najwyższą jakość produktów, w których skład wchodzą kosmetyki marki NIVEA i Bambino. Około 90 procent produkcji firma eksportuje do ponad 30 krajów na całym świecie.


Na potrzeby kompleksowego wyposażenia szatni pracowniczej specjaliści z firmy PROMAG zaproponowali wysokiej jakości, wyprodukowane w Polsce w fabryce PROMAGU meble metalowe do szatni. Zaprojektowane przez nich wyposażenie składało się z 604 szaf ubraniowych pojedynczych, czyli 1-komorowych z zamkami szyfrowymi. Konstruktorzy z firmy PROMAG S.A na specjalne życzenie klienta zlecili do wykonania szafy typu SU300-01/500, o niestandardowych wymiarach. Tym samym zwiększono głębokość szafy z 480 mm do 500 mm. Dało to gwarancję, że klient otrzyma rozwiązanie, które idealnie będzie pasowało do układu pomieszczenia, w którym znajduje się szatnia pracownicza oraz zaspokoi wymagania pracowników i zagwarantuję wieloletnią wygodę użytkowania.

 

Wybrane meble metalowe to przede wszystkim pojemne, choć jednokomorowe szafy na odzież o solidnej konstrukcji ze zgrzewanej blachy stalowej. Każda komora wyposażona jest w: półkę górną, półkę przestawną, drążek z 2 haczykami na ubrania, podwójny haczyk na ubrania na bocznej ścianie szafy. W dolnej części znajdziemy półkę przestawną, oraz półkę stałą na buty prywatne. Po wewnętrznej stronie drzwi zamontowane jest lustro. Na specjalne życzenie klienta zostały zamontowane specjalne, metalowe, nitowane tabliczki z numeracją. Warto wspomnieć, że meble metalowe PROMAG są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych zawartych w palecie RAL. W tym przypadku szafki nawiązują do kolorów marki NIVEA- jest to ciemny niebieski, jasny niebieski i biały.

Zaproponowany system szafek jednokomorowych idealnie nadaje się do szatni w zakładach pracy, pomieszczeń socjalnych, także w szkołach i obiektach sportowych, czyli wszędzie tam, gdzie trzeba wygospodarować miejsce na odzież i rzeczy osobiste dla wielu osób. Dzięki współpracy z firmą PROMAG klient może liczyć na funkcjonalne, dobrze zaprojektowane rozwiązanie, w dodatku nawiązujące do barw firmy i uatrakcyjniające pomieszczenie wizualnie.

dodano do zapytania 0 produktów
Wyślij zapytanie