Meble do szatni

 

Metalowe meble oferowane przez PROMAG S.A. pozwalają na funkcjonalne i estetyczne urządzenie pomieszczeń socjalnych, czyli np. szatni w zakładach pracy, szkołach czy obiektach sportowych. Szeroka oferta oferowanych mebli, nowoczesny design i ciekawa kolorystyka powodują, że meble do szatni produkowane przez naszą firmę spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Modułowa budowa oraz bogate wyposażenie dodatkowe umożliwiają zagospodarowanie każdego, nawet najbardziej nietypowego pomieszczenia, sprawiając, że nasze szafy pracownicze czy też inne meble do szatni z roku na rok zdobywają dla naszej firmy kolejnych zadowolonych Klientów.

Praktyczne i niezawodne meble PROMAG do szatni

Meble do szatni mają zapewnić ich użytkownikom bezpieczne przechowywanie odzieży, komfort eksploatacji i trwałość zastosowanych rozwiązań. I takie właśnie są nasze meble pracownicze. Dopasowane do potrzeb ich użytkowników, oferujące odpowiedni komfort eksploatacji, zapewniające należytą trwałość, a przede wszystkim wyprodukowane z dbałością o szczegóły. Szafy ubraniowe wyposażone w półkę (światło półki 250 mm), praktyczne wizytowniki na drzwiach czy drążek z haczykami na ubrania w każdej komorze.

Ważnym dla nas czynnikiem jest łatwe zachowanie czystości w szatniach, więc poza wysokiej jakości powłoką lakiernicza nasze meble dostarczamy także w wersjach z daszkiem czy na nóżkach.

Do tego bogate wyposażenie dodatkowe takie jak szereg różnego rodzaju ławek pod szafki, w tym ławek wysuwanych, czy też z półką na obuwie.

Kolejną zaletą oferowanych mebli metalowych do szatni pracowniczych jest ich bogata kolorystyka, umożliwiająca dopasowanie naszych produktów do każdego z pomieszczeń. Standardowo meble malowane są proszkowo w kolorze popielatym RAL 7035. Za dopłatą (5%) możliwa jest zmiana kolorów na wybrany z dostepnej palety RAL

Bogata kolorystyka RAL

Standard + kolory dodatkowe
7035
PLUS
5015
5005
6011
6018
3020
1015
1001
7016
2003
7024

Zastosowane produkty

 
Szafki pracownicze
Szafki pracownicze
 
Szafki skrytkowe
Szafki skrytkowe
 
Ławki pod szafki bhp
Ławki pod szafki bhp
dodano do zapytania 0 produktów
Wyślij zapytanie