Wyposażenie szatni producenta urządzeń pomiarowych

Miejsce: APATOR POWOGAZ S.A

Rozwiązanie: szafy ubraniowe z zamkiem szyfrowym i wysuwanymi ławkami

Korzyści:

  •  wysoka higiena pracy
  • łatwe utrzymanie czystości
  • elastyczność rozwiązania
  • rozwiązanie problemu dużej ilości kluczy przypisanej do jednego pracownika
  • zwiększone bezpieczeństwo rzeczy osobistych

APATOR POWOGAZ S.A jest międzynarodową grupą kapitałową producentów urządzeń i systemów pomiarowych. Dostarcza rozwiązania wspierające pracę sieci elektroenergetycznych, wodnych i gazowych. Przedsiębiorstwo wdraża na rynek zaawansowane technologicznie produkty i usługi w zakresie pomiaru energii elektrycznej, wody, ciepła i gazu, w tym rozwiązania klasy smart oraz systemy do zarządzania sieciami dystrybucji mediów energetycznych.

sztaniawidok

Nawiązanie współpracy z firmą PROMAG S.A wynikało z potrzeby kompleksowego wyposażeniem szatni pracowniczej. Specjaliści zaproponowali wysokiej jakości, wyprodukowane w Polsce w fabryce PROMAGU meble metalowe do szatni. Zaprojektowane wyposażenie składało się z 162 szaf ubraniowych typu SUPE400-02/480 7035/5015 ZAMEK 2800 oraz SUPE400-02/480 7035/3020 ZAMEK wraz z ławkami wysuwanymi spod szaf. Zaproponowane rozwiązanie idealnie nadaje się do szatni w zakładach pracy, pomieszczeń socjalnych, ale także w szkołach i obiektach sportowych. Dzięki współpracy z firmą PROMAG klient może liczyć na funkcjonalne, dobrze zaprojektowane rozwiązanie, które będzie spełniało swą funkcję przez wiele lat.

Wybrane meble metalowe to przede wszystkim pojemne szafy na odzież o solidnej konstrukcji ze zgrzewanej blachy stalowej. Posiadają dwie komory, każda wyposażona w: półkę, drążek z 4 haczykami na ubrania i pionową przegrodę. Drzwi są wyposażone w otwory wentylacyjne oraz bardzo praktyczny wizytownik wraz z naklejkami. Warto wspomnieć, że meble metalowe są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych zawartych w palecie RAL.

Wszystkie szafki zostały wyposażone w bardzo praktyczny system zamykania. Zamek 2800 to 4-cyfrowy zamek szyfrowy. To wygoda dla pracowników jak i pracodawcy. Zamek umożliwia otrzymanie aż 10 000 unikalnych kombinacji. To rozwiązanie oferuje, także kilka trybów: publiczny, prywatny. Nadaje się do montażu w strefach wilgotnych. W ramach zwiększenia bezpieczeństwa i odporności na włamanie, dostępna jest również funkcja zabezpieczająca zamek przed przekręceniem. W tym celu montowane są dodatkowe śruby wewnątrz konstrukcji zamka.

 

dodano do zapytania 0 produktów
Wyślij zapytanie