Stoły do pakowania i kompletacji

Stoły do kompletacji i pakowania

Kompletacja i pakowanie

Kompletacja rozpoczyna się w momencie otrzymania przez magazyniera zlecenia wydania zapasów ze strefy składowania w celu utworzenia zbioru pozycji asortymentowych składających się na zamówienie klienta. Kończy natomiast w chwili przekazania gotowego zamówienia, odpowiednio spakowanego, do strefy wysyłki. Proces kompletacji jest jednym z najczęściej usprawnianych procesów w magazynie. Nawet niewielkie zmiany w tym obszarze mogą przynieść duże korzyści i oszczędności, głównie w zakresie czasu realizowanych operacji.

W ofercie PROMAG S.A. znajdują się różne rozwiązania usprawniające te procesy – zarówno rozwiązania do obsługi ręcznej, jak i automatycznej.  Jednym z rozwiązań do kompletacji i pakowania są stoły kompletacyjne z regulowaną wysokością. Stoły te można zintegrować z systemem przenośników, aby zautomatyzować cały proces.

Wybierz stół do pakowania

Korzystając z poniższego filtra wybierz wymiary stołu do pakowania, który Cię interesuje. Oczywiście możesz też skorzystać z konfiguratora 3D stołów do pakowania i stworzyć indywidualny, skrojony pod twoje potrzeby stół.

dodano do zapytania 0 produktów
Wyślij zapytanie