Meble warsztatowe w szkole zawodowej

 

Realizacja mebli warsztatowych PROMAG w szkole zawodowej

 

Szkoła zawodowa kształcąca uczniów pod kątem pracy w zakładach motoryzacyjnych, zamówiła wyposażenie 4 sal laboratoryjnych.

Miejsce:  4 sale laboratoryjne w szkole zawodowej

Rozwiązanie: kompleksowa dostawa mebli do warsztatów szkolnych obejmująca ergonomiczne stoły warsztatowe z wyposażeniem dodatkowym, stoły lekcyjne, krzesła warsztatowe, szafy narzędziowe, stoliki pod wiertarkę, wózki serwisowe

Korzyści:

  • ergonomia pracy
  • porządek w salach laboratoryjnych
  • zasymulowanie pracy w zakładach produkcyjnych

Szkoła zawodowa kształcąca uczniów pod kątem pracy w zakładach motoryzacyjnych, zamówiła wyposażenie 4 sal laboratoryjnych. Realizacja obejmowała głównie stoły warsztatowe z nadbudowami w ilości 45 szt. Stoły zostały wykonane w 3 wersjach:

  • stoły warsztatowe z nadbudowami żaluzjowymi – stoły te wykonano w kolorach: fronty RAL 5015, a konstrukcja RAL 7035
  • stoły warsztatowe z niskimi tablicami perforowanymi – stoły te wykonano w kolorach: fronty RAL 5015, a konstrukcja RAL 7035
  • stoły warsztatowe z nadbudowami z tablicami perforowanymi, szafkami i tablicami ocynkowanymi– wykonane w kolorze: fronty RAL 2003, konstrukcja RAL 7024.

Stoły z nadbudowami żaluzjowymi wyposażone są w lampę, szafkę pod blatem i imadło. Blat wykonany jest ze sklejki pokrytej gumą gładką. Taki blat amortyzuje uderzenia, jest łatwy do czyszczenia i można go wymienić po zużyciu się gumy. Nadbudowa zamykana jest drzwiami żaluzjowymi i służy jako szafka na narzędzia, które są zawieszone za pomocą zawieszek na perforowanej tablicy. Jest to bardzo dobre rozwiązanie w miejscach, gdzie konieczne jest zabezpieczenie narzędzi czy materiałów eksploatacyjnych po zakończonej pracy. Dodatkowo narzędzia czy inne materiały są chronione przed kurzem. W nadbudowie poza zawieszkami znajduje się również listwa z przyłączami.

Zastosowane produkty

 
Stół warsztatowy SS02L
Stół warsztatowy SS02L
 
Stół warsztatowy SS02L/A
Stół warsztatowy SS02L/A
 
Krzesło warsztatowe wysokie z podnóżkiem
Krzesło warsztatowe wysokie z podnóżkiem
 
Stół do warsztatu typu PL03L/P3P10
Stół do warsztatu typu PL03L/P3P10
 
Stół warsztatowy PL02L/P2P10
Stół warsztatowy PL02L/P2P10
 
Szafa narzędziowa SN880/S2 7024/5015
Szafa narzędziowa SN880/S2 7024/5015
dodano do zapytania 0 produktów
Wyślij zapytanie