Stoły warsztatowe

Stoły warsztatowe PROMAG

Stoły warsztatowe często nazywane stołami roboczymi to produkty, które spełniają bardzo wymagające i ważne role w wielu przedsiębiorstwach. Meble te spotykane są przede wszystkim w warsztatach, serwisach czy halach produkcyjnych.

Przy użyciu stołów warsztatowych realizowany jest szereg prac naprawczych, montażowych czy produkcyjnych i ta różnorodność realizowanych zadań powoduje, że meble te muszą sprostać w różnych miejscach wielu często od siebie odbiegających wymagań.

Oferta PROMAG w zakresie stołów warsztatowych jest z tego powodu bardzo szeroka i zróżnicowana, aby każdy nasz Klient mógł wybrać odpowiedni do swoich potrzeb stół warsztatowy.

Stoły warsztatowe - bogate wyposażenie dodatkowe 

Dodatkowo w celu zwiększenia funkcjonalności naszych stołów możliwe jest wyposażenie ich w szereg dodatkowych elementów, chociażby takich jak nadbudowy do stołów, kontenerki mobilne, wózki warsztatowe, imadła, pojemniki, listwy z przyłączami czy konstrukcje z oświetleniem.

W naszej ofercie znajdziecie państwo zarówno stoły do prac lekkich jak i do ekstremalnych prac, gdzie stoły muszą wytrzymać ogromne obciążenia (np. stoły STRONG PLUS posiadają nośność 3000 kg)

dodano do zapytania 0 produktów
Wyślij zapytanie