Stoły warsztatowe

Stoły warsztatowe PROMAG

PROFESJONALNE METALOWE STOŁY WARSZTATOWE

Metalowe stoły warsztatowe często nazywane stołami roboczymi to produkty, które spełniają bardzo wymagające i ważne role w wielu przedsiębiorstwach. Meble te spotykane są przede wszystkim w warsztatach, serwisach czy halach produkcyjnych.

Przy użyciu stołów warsztatowych realizowany jest szereg prac naprawczych, montażowych czy produkcyjnych i ta różnorodność realizowanych zadań powoduje, że meble te muszą sprostać w różnych miejscach wielu często od siebie odbiegających wymagań. Oferta naszej firmy w zakresie stołów warsztatowych jest z tego powodu bardzo szeroka i zróżnicowana, aby każdy nasz Klient mógł wybrać odpowiedni do swoich potrzeb stół warsztatowy.

Pamiętać przy tym należy, że oferowane przez PROMAG metalowe stoły warsztatowe produkowane są w Polsce, w nowoczesnej fabryce zlokalizowanej w Bolechowie pod Poznaniem.

GŁOWNE LINIE MEBLI WARSZTATOWYCH

PROMAG jest aktualnie producentem kilku trwałych i niezawodnych linii mebli metalowych, różniących się od siebie przeznaczeniem, zastosowanymi rozwiązaniami, nośnością konstrukcji czy okresem gwarancji. Każda z tych linii zawiera kilkanaście podstawowych modeli metalowych stołów roboczych różniących się od siebie szerokością, ilością szuflad lub szafek znajdujących się pod blatem.

  • stoły warsztatowe z linii Optima (nośność stołów 500 kg)
  • stoły warsztatowe z linii Professional (nośność 800 kg)
  • stoły warsztatowe z linii Future (nośność 1500 kg)
  • stoły warsztatowe z linii Classic (nośność 1000 kg)
  • stoły warsztatowe z linii Strong (nośność 3000 kg)

Oferta PROMAG jest w ten sposób skonstruowana, aby każdy nasz Klient w łatwy sposób mógł dopasowac do swoich indywidualnych potrzeb, oferowane przez nas meble warsztatowe wykonane z wysokiej jakości stopu metalu.

Bogate wyposażenie stołów warsztatowych

Dodatkowo w celu zwiększenia funkcjonalności naszych metalowych stołów możliwe jest wyposażenie ich w szereg dodatkowych elementów, chociażby takich jak nadbudowy do stołów, kontenerki mobilne, wózki warsztatowe, imadła, pojemniki, listwy z przyłączami czy konstrukcje z oświetleniem.

W naszej ofercie znajdziecie państwo zarówno stoły do prac lekkich jak i do ekstremalnych prac, gdzie stoły muszą wytrzymać ogromne obciążenia (np. stoły STRONG PLUS posiadają nośność 3000 kg)

dodano do zapytania 0 produktów
Wyślij zapytanie