Producent

Meble "Najlepsze w Polsce"

PROMAG S.A. produkuje i sprzedaje meble metalowe do warsztatów, szatni i szkół. Od lat dokładamy wszelkich możliwych starań aby nasze produkty spełniały oczekiwania naszych Klientów i odznaczały się najwyższą jakością wykonania.

Te nasze starania oraz najwyższej jakości produkt finalny, jakim są nasze meble zyskały uznanie Kapituły Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów "NAJLEPSZE W POLSCE", która przyznała PROMAG S.A. statuetkę HIPOLITA oraz prawo oznaczania mebli metalowych do warsztatów, szatni i biur godłem "NAJLEPSZE W POLSCE".

Konkurs, organizowany pod patronatem Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego, wyłania w drodze głosowania konsumentów produkty wyróżniające się jakością, uznaniem klientów i nowoczesnością rozwiązań.

Polski Producent mebli metalowych

Meble metalowe oferowane przez PROMAG S.A. są efektem wieloletniego doświadczenia w branży oraz zastosowania najnowocześniejszych technologii wytwarzania w zlokalizowanym pod Poznaniem zakładzie produkcyjnym. 

Stosowane przez nas zaawansowane technologie, jak i nowoczesny park maszynowy pozwalają nam na ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego oraz wykonywanie produktów cieszących się uznaniem nawet najbardziej wymagających klientów. 

W roku 2018 powiększyliśmy powierzchnię zakładu do 15 000 m2 oraz zwiększyliśmy moce produkcyjne dzięki inwestycji w automatyczną linię do obróbki blach zaprojektowaną zgodnie z koncepcją Przemysłu 4.0.

Pozwoliło nam to na udoskonalenie jakości oferowanych wyrobów, ich wzornictwa i estetyki wykonania, a także realizację Państwa zamówień w znacznie krótszym czasie. 

Dodatkowym atutem jest podwyższona jakość powierzchni malarskiej naszych produktów możliwa dzięki inwestycji PROMAG w automatyczną linię malarską oraz zastosowanie najnowocześniejszej technologii przygotowania powierzchni do malowania, co gwarantuje jeszcze wyższą jakość odtłuszczania i zabezpieczenia antykorozyjnego mebli.

Przy projektowaniu mebli metalowych kluczowe jest dla nas zapewnienie jak największej funkcjonalności i trwałości produktów, z zachowaniem zasad ergonomii i obowiązujących norm oraz przepisów. W związku z tym nasze produkty wyróżniają się starannością wykonania, solidnością, bogactwem wzornictwa i kolorów. Znajdują zastosowanie w warsztatach, szatniach, montażowniach, narzędziowniach, izbach pomiarowych, punktach serwisowych, szkołach, stołówkach, marketach, laboratoriach, archiwach, czyli wszędzie tam, gdzie są dokumenty, narzędzia, aparatura, odzież, ubrania robocze.

Ciągła rozbudowa zaplecza produkcyjnego oraz inwestycje w park maszynowy pozwalają nam zachować najwyższy poziom jakości przy ciagłym zwiekszaniu zdolnosci produkcyjnych. Obecnie rocznie produkujemy kilka tysiecy pozycji asortymentowych. Większość to wykonania standardowe, ale naszą mocną strona jest szybka realizacja rozwiązań nietypowych, dedykowanych konkretnym potrzebom i warunkom pracy.

Dedykowane rozwiązania

Naszą przewagą na rynku jest indywidualne podejście do klienta. Większość realizacji to wykonania standardowe, ale dzięki profesjonalnemu zespołowi projektantów i nowoczesnemu zapleczu produkcyjnemu możliwa jest też szybka realizacja rozwiązań nietypowych, dedykowanych konkretnym potrzebom i warunkom pracy.

Oferta na najwyższym poziomie

Atrakcyjność oferty i profesjonalizm załogi znalazł uznanie w oczach wielu naszych Klientów. Potwierdzeniem naszej pozycji rynkowej jest szereg przyznanych naszej firmie i naszym produktom nagród, a w tym nagroda "NAJLEPSZE W POLSCE" dla mebli metalowych.
Chcąc świadczyć naszym Klientom usługi na europejskim poziomie, działamy zgodnie z systemem jakości ISO 9001.

dodano do zapytania 0 produktów
Wyślij zapytanie